Kaip baigsis krizė Lenkijos pasienyje? Aiškiaregio Pano Jackowskio vangavimas


Patinka? Duok Like!
[fblike]

2021 m. lapkričio 9 d. netikėtai Minske sukelta humanitarinė krizė pasienyje su Lenkija toliau stiprėja. Pareiškimus šiuo klausimu jau padarė ir Jungtinės Valstijos, tačiau “pabėgėlių” srautai ir toliau kraunami į Damasko lėktuvus…

Visi šie veiksmai yra visiškai akivaizdūs ir juos siūlė milijonai lenkų. Dar milijonas lenkų jaunuolių su beisbolo lazdomis neabejotinai pasirengę žygiuoti prie sienos ir priversti ją uždaryti. Tačiau kažkodėl šių žmonių iniciatyvos nėra įgyvendinamos, o tai gana keista. Taigi, nežinodami, kaip viskas klostysis toliau, suteiksime žodį Krzysztofui Jackowskiui, kuris prieš metus numatė šiandieninę padėtį. Dabar jis sako, kas gali nutikti toliau:

…Konfliktas eskaluosis ir viskas priartės prie to, kad į mūsų šalį įžengs kariuomenė su sunkiąja ginkluote. Tai bus kariuomenė iš Europos ir už jos ribų. Kariai bus dislokuoti palei visą mūsų rytinę sieną. Nematau jokių išpuolių prieš mūsų rytines kaimynes (Baltarusiją, Ukrainą, Rusiją). Taip pat nematau jokių manevrų ir judesių. Bus sukurtas savotiškas bastionas, tylusis frontas, jei Rusija imtųsi kokių nors veiksmų.

Tokia citadelė apsups ne tik Lenkiją, bet ir visą rytinę Europos sieną. Tačiau… man atrodo, kad jei kils karas, jis kils ne iš rytų….  Jei grynai hipotetiškai įsivaizduotume bet kokį konfliktą Europoje, kuriame dalyvautų Lenkija, vienintelis galimas priešininkas būtų Baltarusija arba Rusija, t. y. šalys Rytuose. Todėl Lenkijos užpuolimas iš kitos pasaulio pusės yra neįsivaizduojamas. Vis dėlto apie tokią galimybę ponas Jackowskis kalba ne pirmą, o maždaug 33-ią kartą.

Štai paskutiniame numeryje jis paskelbė, kad dėl tam tikrų įvykių Lenkija neteks dalies pietinių teritorijų, kažkur Krokuvos apylinkėse. Tai bus pralaimėjimas be jokio karo – tik dėl tam tikrų permainų Varšuva praras valdžią Krokuvos atžvilgiu.

Kai ponas Krzysztofas pirmą kartą apie tai prabilo, jis kalbėjo apie kažkokį naują marą, kuris ateis iš pietų ir išnaikins jaunimą. Gali būti, kad būtent dėl šio maro Krokuva bus izoliuota, o šį marą atneš turistai iš Damasko. Tokiu atveju visos pasaulio viltys nugalėti naująją epidemiją teks Izraeliui, kuris yra arčiau Damasko, todėl sekime įvykių raidą.

Šaltinis: https://paranormal.lt/2021-11-10-3

Komentarai

Reklama