Jos šuo labai keistai elgėsi. Moteris nesuprato, kad gyvūnas bando ją išgelbėti


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Šunys gali užuosti kvapus, net jei jų šaltinis yra žmogaus kūne. Taip jie gali suprasti, kada jų šeimininkai suserga. Jie netgi gali pajusti vėžio kvapą! Jie daug ką gali dėl tų, kuriuos myli.

Vienas šuo neįprastu būdu įrodė meilę savo šeimininkei: jis pasinaudojo savo šeštuoju jausmu, kad padėtų moteriai. Gyvūnas nuolat sekė paskui savo šeimininkę. Niekas negalėjo nuraminti šio šuns. Niekada neatspėsite, kaip jis išgelbėjo savo šeimininkei gyvybę!

Keola – amerikiečių akitos veislės šuo, gyvenantis su savo šeimininkais Donkastere (Pietų Jorkšyro grafystė, Anglija). Riki ir Alana Batleriai gerai rūpinosi savo numylėtine ir laikė ją savo šeimos nare.

Neseniai Keola sužinojo, kad jų šeima laukia pagausėjimo – jos šeimininkė pastojo. Šuo apsidžiaugė, bet niekaip negalėjo atsikratyti jausmo, kad kažkas vyksta ne taip.

Alanai pradėjo skaudėti strėnas. Moteris dėl didelių nugaros skausmų pasitarė su savo gydytoju, bet daktaras tai priskyrė nėštumo šalutiniams efektams.

Alana grįžo namo patikėjusi, kad skausmai atsiranda todėl, jog auga vaisius.

Ir nors Alana patikėjo daktaru, Keola žinojo geriau. Šuo jautė kažką savo šeimininkės viduje. Alana pastebėjo, kad gyvūnas keistai elgiasi, bet nesuprato, kodėl.

„Kai gydytojas išsiuntė mane namo ir pasakė, kad nieko rimto nevyksta, šuo taip į mane žiūrėjo, kad aš net išsigandau, – pasakoja Alana. – Aš nufotografavau Keolą ir įdėjau nuotraukas į „Facebook“ su juokingu prierašu apie filmą „Chatiko: šuns istorija“, kuriame šuo irgi taip daro. Bet, mano nuostabai, draugai pradėjo patarinėti kur kas rimčiau pažiūrėti į šią situaciją.“

Ėjo laikas, bet šuo ir toliau jaudinosi. Riki ir Alana suprato, kad gyvūnas nori jiems kažką pasakyti.

„Niekas nežinojo, kad aš rimtai sergu. Niekas nežinojo… bet Keola žinojo! Ji stūmė mane ir verkė, o aš niekaip negalėjau suprasti, kodėl ji taip daro. Riki pasakė, kad Keola liko nusiminusi net tada, kai aš buvau darbe. Anksčiau ji niekada tokia nebuvo!“

Laimė, Alana rimtai pažiūrėjo į nerimą keliančius savo numylėtinės ženklus. Ji vėl nuėjo į ligoninę ir tą pačią dieną pateko į reanimaciją. Gydytojai nustatė, kad moteris yra per žingsnį nuo mirties!

Būsimos motinos inkstai buvo stipriai pažeisti infekcijos, o strėnas skaudėjo dėl „atspindėto“ skausmo. Dar blogiau, Alanai nustatė retą infekciją. Jei ji į gydytojus kreiptųsi kiek vėliau, moters būtų buvę jau neįmanoma išgelbėti.

„Mano atvejis yra vienas labiausiai apleistų ir sunkių iš tų, su kuriais buvo susidūrę ligoninės gydytojai, – parašė Alana „Facebook“. – Be to, man nustatė retą patologiją, dėl kurios manęs nebuvo galima gydyti antibiotikais. Visoje Anglijoje buvo užfiksuoti vos du panašios patologijos atvejai, vienas jų – mano! Dar truputį ir aš būčiau mirusi. Ir mano sūnus greičiausiai taip pat!“

Savo šuns dėka Alana išgyveno ir pagimdė sveiką mažylį. Mažylį, kuris turi nuostabų angelą sargą, vardu Keola!

Vaiką pavadino Linkolnu. Mažylis su Keola tapo geriausiais draugais!

Šio mielo šuns širdis kupina meilės! Labai jaudinanti istorija apie šunį, mylintį savo šeimininkę ir išgelbėjusį jai gyvybę!

Šaltinis

Komentarai

Reklama