Jie kartu 87 metus… Žydų pora pasiekė bendro gyvenimo rekordą


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Helen ir Morisas Kaj, 104 ir 105 metų amžiaus, pažymėjo savo jubiliejų šeimos apsuptyje Bornmute. Sveikiname juos!
Du žydų ilgaamžiai Didžiojoje Britanijoje pažymėjo savo 83 vestuvių metines, tokiu būdu tapdami šalies santuokos ilgumo rekordininkais.

Pora susipažino, kai Morisas Kaj buvo savo tėvo firmos komivojažieriumi. Jie kartu jau 87 metus.
„Tiek daug viso pasikeitė, bet mes kaip ir anksčiau kartu, ačiū Dievui, – pasakė jis. – Mūsų diena buvo nuostabi, mus puikiai pralinksmino mūsų proanūkiai. Dabar aš laukiu sekančių metinių.“
Pora turi du likusius gyvus vaikus, 7 anūkus ir 6 proanūkius.

Jų dukra Tina pasakė, kad jos tėvai buvo „įkvėpimas visiems, kas juos pažįsta, ir mes laikome save tikrai palaimintais su jais“. Ji aprašė savo motiną kaip labai stilingą, prisižiūrinčią moterį, kuri lankosi pas kirpėją ne mažiau 2 kartų per savaitę, o manikiūrą daro kiekvieną penktadienį, o tėvas pasižymi puikiu jumoro jausmu, ironiškas ir labai myli gyvenimą.

Pora pasakojo, kad jie galėjo švęsti jau 87 vestuvių metines, jei ne tas faktas, kad Helen Kaj laukė, kol ištekės jos vyresnė sesuo.

Po vestuvių Morisas Kaj toliau valdė savo tėvo fabriką ir dvi parduotuves Londone, kurios buvo visiškai sunaikintos bombardavimų metu. Po karo pora persikėlė į pajūrio miestą Bornmutą ir pagimdė 4 vaikus, iš kurių gyvi liko 2.
Interviu Morisas Kaj pasakė, kad žino laimingo šeimyninio gyvenimo paslaptį: visada ir visur sutikti su žmona.

O štai foto iš Helen ir Moriso vestuvių!

Komentarai

Reklama