Gydytojų Nuomone, Merginai Buvo Likę Gyventine Daugiau 48 Valandų. O Štai Kaip Ji Atrodo Dabar!


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Australės Džemos Voker nelaimės prasidėjo paauglystėje. Mergaitei buvo diagnozuota anoreksija, sukelta depresijos ir nervinių sutrikimų. Tėvai baisiai kentėjo, matydami, kai jų dukra su kiekviena diena vis labiau artėjo prie ribos, kai mirtis bus neišvengiama.

Šiandien Džemos tėtis ir mama vis dar prisimena tą siaubingą momentą, kai gydytojai jiems pasakė: mergaitei liko gventi ne daugiau 48 valandų. Laimei, mergaitei-paauglei pavyko išvengti mirties ir sugrįžti į normalų gyvenimą. Bet tam jai prireikė daug laiko ir dar daugiau jėgų…

Ši liga atsirado, kai paauglė susidūrė su įprastinėmis jos amžiaus problemomis, abejojimu savimi. Tik štai Džemos atvejis buvo šiek tiek kitoks. Netgi mylinčių tėvų dėmesys neišgelbėjo vaiko nuo anoreksijos.

Po kurio laiko mergaitė priminė vaikščiojantį skeletą. Ligoninėje išaiškėjo, kad mirtinai blogstančios paauglės svoris nukrito žemiau 30 kg. Gydytojai įspėjo: būtina nedelsiant guldyti mergaitę į ligoninę.

Tuo baisiu laiku Džemos tėčio rytas prasidėdavo tuo, kad jis nusėlindavo į dukters palatą ir klausydavosi, ar dar plaka jos širdelė. Naktimis tėvai dažnai likdavo ligoninėje, prie vaiko lovos, kad nors tokiu būdu ją palaikytų.

Netgi ligoninėje Džema iš pradžių apgaudinėjo gydytojus. Ji prisirišdavo prie kūno kokį nors daiktą, kad atrodytų, jog ji priaugo svorio. Buvo laikas, kai mergaitė atsidūė reanimacijoje, sverdama vos 26 kilogramus. Gydytojai galvojo, kad ji jau nebeišsikrapštys. Tik per stebuklą mergaitė išgyveno.

Kai mergina iš tikrųjų ėmė priaugti svorio, tėvai buvo devintame danguje iš laimės. Tačiau Džema perėjo nuo vieno kraštutinumo prie kito. Nuo badavimo prie nuolatinio persivalgymo. Anoreksiją pakeitė bulimija ir priklausomybė nuo maisto.

Laimei, tėvai visada buvo šalia. Tik jų pagalbos dėka mergaitė pagaliau sugebėjo įveikti savo nervinius sutrikimus ir pradėti ilgą sveikimo kelią.

Džemai prireikė septynerių metų, kad ji susidorotų su liga.

Dabar buvusios anoreksikės tiesiog nebepažinti!

Kas galėtų pasakyti, kad simpatiška blondinė dar visai neseniai gulėjo ligoninėje, svajodama ramiai numirti per miegus? Dabar Džema kasdien dėkoja tėvams ir Dievui, kad liko gyva.

Įkeldama savo nuotraukas į internetą, mergina norėjo parodyti nelaimės draugams, kad anoreksiją galima nugalėti. Daugelis rašo, kad jos pavyzdys suteikė jiems jėgų atmesti buvusį gyvenimą ir sugrįžti į normalų ir sveiką.

Komentarai

Reklama