Džiaugsmas prasidūrus ausis virto tikra kančia: įaugusiam auskarui pašalinti prireikė net skalpelio


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Tie, kas nešioja auskarus, prisimena tą pirmas dienas po jų įvėrimo jaučiamą skausmą. Po kelių dienų jis praeina ir visai jį pamirštame, tačiau su kiek kitokiu skausmu susidurti teko septynmetei mergaitei iš Esekso.

Suzie Nesbit savo dukrai Lily prižadėjo, kad ši pagaliau galės prasiverti ausis. Po trumpos, šiek tiek skausmingos procedūros viename populiariame salone mergaitė džiaugėsi naujais auskarais. Tiesa, šis džiaugsmas tęsėsi neilgai.

Tris savaites, kaip rekomendavo salono darbuotoja, Lily mama valė dukters pravertas ausis specialiu skysčiu. Praėjus šiam laikotarpiui moteris nusprendė pakeisti gydomaisiais vadinamus auskarus naujais. Norėdama atsegti senus auskarus, moteris nerado vieno jų nugarėlės. Įsitikinusi, kad ją dukra pametė miegodama ar žaisdama, Suzie nekreipė į tai per daug dėmesio, tačiau ją neramino tai, jog negalėjo išimti auskaro.

Dar labiau moterį išgąsdino pas ją apsilankiusi slaugytoja dirbanti draugė. Papasakojus, kas nutiko, moteris apžiūrėjo Lily ausį ir patikino, kad auskaro užsegimo mergaitė nepametė – jis įaugo į jos ausį.

Nieko nelaukusi Suzie nuvežė savo dukrą į ligoninės priimamąjį. Mergaitei buvo pritaikyta trumpalaikė narkozė. Tada atėjo metas į darbą kibti dviem medikams, kurie skalpeliu pašalino įaugusią auskaro detalę.

Mergaitės mama teigė negavusi jokio perspėjimo, kad taip gali nutikti: „Pasitikėjau šia įmone, klausiau jų rekomendacijų ir tik po trijų savaičių pabandžiau pakeisti auskarą. Ligoninėje negalėjau niekuo jai padėti, tik laikyti Lily ranką ir bent jau pabandyti ją pralinksminti, nes dukra kentė stiprų skausmą. Jaučiausi bejėgė, norėjosi verkti.“

Portalui Thesun.co.uk Suzie sakė, kad auskarų vėrimą suplanavo taip, kad mergaitei grįžus į mokyklą jos ausys jau būtų sugijusios. Moteris laikėsi visų salono darbuotojos duotų rekomendacijų ir kiekvieną dieną atidžiai valė ausis.

„Nemanėme, kad į ausį gali įaugti auskaro užsegimas. Negalėjau pašalinti auskaro nei stumdama jį į priekį, nei atgal, – tęsė ji. – Tos 20 minučių ligoninėje slinko be galo lėtai. Mano dukros skruostais riedėjo ašaros, ji šaukė iš skausmo, o aš nieko negalėjau padaryti. Negalėjau stebėti, kaip kankinasi mano vaikas.“

Suzie skatina kitus tėvus nesinaudoti „Claire‘s Accessories“ salono paslaugomis ir atidžiai stebėti, kaip gyja pravertos ausys.

www.alfa.lt

Komentarai

Reklama