Ar pamenate garsiąsias Siamo dvynes? Štai, kaip jos atrodo šiandien


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Žavėtis Abby ir Brittany Hensel yra tiesiog neįmanoma. Dabar 29-erių merginos yra tikras pozityvumo, meilės gyvenimui pavyzdys, o jų mokėjimas džiaugtis tiesiog stulbina.

Garsiosios Siamo dvynės toliau nenustoja stebinti viso pasaulio. Vienu kūnu suaugusios seserys pasidalijo džiugiomis žiniomis su savo gerbėjais, kurie yra tiesiog priblokšti tuo, kaip drąsiai šios merginos priima gyvenimo iššūkius.

Dvynukės, kaip rašoma užsienio spaudoje, žengė didelį žingsnį į suaugusiųjų pasaulį. Atrodytų, neseniai dar krimtusios mokslus viename koledže, merginos užaugo ir nusprendė siekti savo svajonių.

Abby ir Brittany dirba vienoje JAV pagrindinėje mokykloje matematikos mokytojomis. Tai pranešusios merginos sulaukė gerbėjų palaikymo, iškart merginas apipylė nuoširdžiais žodžiais, sveikinimais bei padėkomis už įkvepiančius poelgius.

Siamo dvynukių mama atkreipė dėmesį, kad augdamos merginos turėjo skirtingą požiūrį į savo tikslus, bet šiandien jos abi yra be galo laimingos ir stengiasi sutarti ties karjeros kelių pasirinkimų.

Dar net negimusios mažylės sulaukė pasaulinio susidomėjimo. Tuo metu jų mamai Patty buvo 25-eri, kai daktaras pranešė, kad ji laukiasi vaikučių du dvejomis galvomis, bet vienu kūnu.

Ji buvo įspėta, kad vaikai gali neišgyventi, todėl jai buvo pasiūlyta atlikti abortą. Visgi suveikė jos motiniškas instinktas ir ji net nesusimąstė apie kitą sprendimą, kaip tik gimdyti. Ir šiandien šių mergaičių pavyzdys įkvepia kitus Siamo dvynukus.

www.tv3.lt

Komentarai

Reklama