74 metų vyras ruošiasi pasimylėti su 21 metų sužadėtine: transliuos per televiziją


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Sakoma, kad meilei ribų nėra, o ir amžius – ne kliūtis, vis dėlto kai kurios poros stebina visą pasaulį. Neseniai serbų realybės šou „Poros“ pasirodžiusi pora sudrebino visą internetą.

74 metų Milojko Bozic ir jo 21 metų mylimoji Milijana Bogdanovic ruošiasi pasimylėti viešai – žadama, jog aktas bus transliuojamas per televiziją.

Pora netrukus įsikels kartu su kitais realybės šou dalyviais į vieną namą, tačiau Milijana tikina, kad niekas čia jos nesuvilios.

„Vyrai šiame šou dažniausiai yra jauni. Jie neturi žilų plaukų, nenešioja akinių. Vadinasi, tokiu būdu jie neturi ir šansų su manimi“, – tikina Milijana.

Užsienio žiniasklaidai ji atskleidė ir kitų pikaniškų savo ir sužadėtinio gyvenimo detalių. „Žinoma, kad mes mylimės, kodėl neturėtume? Labai norėčiau pastoti ir vėliau pagimdyti. Jei to nepavyks padaryti laidoje, tai, tikiuosi, kad bent po jos“, – sako ji.

Negana to, pora neketina realybės šou metu slėpti savo jausmų vienas kitam net ir matant tūkstančiams:

„Planuojame glamonėtis ir mylėti vienas kitą taip, lyg būtų namie.“ Ir nė nepaisant to, kad daugelis jųdviejų santykius kritikuoja, jiedu pasiruošę įrodyti, kad tarp jų jausmai yra patys tikriausi. „Tai nėra marketingo triukas, kaip žmonės tikina“, – sako Milijana.

Jos mylimasis jau turi 3 vaikus, kurie yra jaunesni ir už pačią Milijaną. Jiems – 40, 35 ir 30 metų. Taip pat jis jau yra ir senelis – turi du anūkus, kuriems 13 ir 11 metų.

www.tv3.lt

Komentarai

Reklama