23-ejų mama nužudė dvi dukreles, nes šios trukdė prostitutės darbui


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Warwickshire grafystėje, Rugby mieste gyventojus sukrėtė tragiška jaunos šeimos istorija. 23-ejų Louise Porton nužudė dvi savo mažyles dukreles dėl to, kad šios trukdė jai dirbti prostitute.

Facebook.com nuotr. / Louise su dukrelėmis

Nors nelaimė įvyko dar praėjusiais metais, dabar buvo paviešinti CCTV kamerų įrašai, kur užfiksuotos paskutinės mergaičių gyvenimo akimirkos.

Praėjusių metų sausį ji nužudė savo trimetę dukrelę Lexi Draper, o praėjus 18 dienų nuo nelaimės, ji nužudė ir 16 mėnesių dukrelę Scarlett Vaughan.

Vienas užfiksuotų įrašų – iš degalinės, kur vieniša mama sustojo užsipildyti degalų, o gerai įsižiūrėjus matosi, kaip ant galinės sėdynės sėdi mažametė mergaitė. Tikėtina, kad tuo metu Scarlett jau arba merdėjo, arba buvo be gyvybės ženklų.

Visgi, moters kaltė pripažinta tik šių metų vasarą. Prostitucija besivertusi Louise, kaip teigiama, ilgą laiką susitikinėjo su daugybe vyrų, kuriuos susirasdavo tiesiog internete.

„Kai netekome Lexi, mes jautėmės labai palūžę. Niekaip nesuvokėme, kad nebėra to mažo angelėlio. Ir tada mus pasiekė žinia apie Scarlett. Mes negyvenome kartu, išsiskyrėme, kai Louise buvo nėščia su antra dukrele. Su Lexi praleidome mažai laiko, Scarlett niekuomet ir nemačiau… Tačiau mano širdis vis tiek sugniuždyta. Negaliu patikėti, ką šios mažos mergaitės turėjo iškęsti“, – kalbėjo sukrėstas mergaičių tėtis, kuris jų mamą paliko sužinojęs apie jos profesiją.

Teisme apie moters veiklą buvo paviešinta dar daugiau sukrečiančių detalių. Dieną po pirmagimės mirties, pažinčių svetainėje ji susipažino su dar 41 vyru, o tyrėjai moterį tuomet apibūdino, kaip itin ramią ir be jokių iššaukiančių emocijų. Dar likus savaitei iki mergaitės mirties, Lexi gulėjo ligoninėje, o mama tuo metu smaginosi vyrams siuntinėdama savo nuogos nuotraukas tiesiai iš ligoninės tualeto ir planavo seksualinius susitikimus.

Dar kraupiau skamba faktai, kad kai policija paėmė moters telefoną ir tikrino naršymo istoriją, jos paieškoje buvo ieškoma – per kiek laiko atšala lavonas ir penki keistai dalykai, kurie nutinka, kai tu miršti.

Teisme paskelbta ir oficiali mergaičių mirties priežastis – jos buvo uždusintos. Ant Scarlett kaklo buvo netgi matyti spaudimo žymės.

Komentarai

Reklama