Štai jis, slaptas „Red Bull“ ingredientas


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Energiniai gėrimai – tai nealkoholiniai gėrimai, kurie stimuliuoja žmogaus centrinę nervų sistemą, mažina nuovargį, aktyvina psichinius gebėjimus.

Pagrindinis jų komponentas yra kofeinas, taip pat įvairūs vitaminai, angliavandeniai ir kitos natūralios organinės medžiagos, tokios kaip taurinas. Jos suteikia žmogui jėgų ir energijos.

Specialistai iš laboratorijos „Longhorn Cattle Company“ testavo tokį žinomą energinį gėrimą kaip „Red Bull“ ir štai ką aptiko.

Jie rado tai, kas iš tikrųjų privers jus atsisakyti vartoti tokius gėrimus.

Žinote, kodėl taurinas taip vadinasi? Šis pavadinimas kilęs nuo lotyniško „Taurus“, t. y. jautis. Pačią medžiagą australų mokslininkai išgavo iš jaučių spermos dar 1827 metais.

Šiandien ją taip pat išgauna iš jaučių sėklos, šlapimo ir plaučių.

Tada siunčia į energinius gėrimus gaminančius fabrikus. Tuos pačius, kurie tokie populiarūs tarp mūsų jaunimo.

Į socialinį tinklą pateko net vaizdo įrašas, kaip renkama jaučių sperma. Be to, darbuotoją, kuris tai paviešino, atleido.

Bet ne viskas taip baisu, kaip gali atrodyti. Natūralus taurinas teigiamai veikia širdies ir kraujagyslių, nervų ir imuninę sistemą.

Tačiau piktnaudžiavimas taurinu gali sukelti apsinuodijimą ir virškinamojo trakto veiklos sutrikimą.

Taip pat neaišku, kaip žmogaus organizmą veikia taurino ir kitų energinių gėrimų komponentų, pavyzdžiui, kofeino, derinys.

Dabar jūs žinote, kas yra taurinas ir kokiu būdu jis gaunamas. Spręskite patys. Ar panorėsite ir toliau vartoti tokius gėrimus, ar atsisakysite šios idėjos?

Komentarai

Reklama