Paprastas vaistas nuo vėžio, parduodamas be recepto, įprastoje vaistinėje!


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Prašome pasidalinti šiuo nuostabiu moksliniu atradimu su draugais!

Dar iki galo nėra aišku, tačiau kovoje su vėžiu, tikriausiai, įvyko tikras stebuklas. JAV mokslininkai sukūrę  vaistą nuo anemijos, tyrė šio vaisto šalutinį poveikį. Ir staiga, patys netikėdami, atrado, kad jų “vaikas” nužudo ir vėžines ląsteles! Šie netikėti ir daug vilčių teikiantys duomenys buvo paskelbti mokslo žurnale “Nature Nanotechnology”, rašo phys.org.

Jų vaistas vadinasi ferumoksitol (ferumoxytol). Šis vaistas jau parduodamas JAV, anemijai gydyti.

Rinkoje šis vaistas atsidaro neseniai, todėl šio vaisto autoriai iki šiol studijavo galimus šalutinius poveikius.

Priešvėžinį poveikį ferumoksitoliui duota geležies nanodalelės. Jos kažkokiu neįtikėtinu būdu veikia makrofagų elgesį. Tai yra imuninės ląstelės, kurios naikina mūsų organizme virusus, kenksmingas bakterijas ir kitas “biologiškai skaidžias atliekas”. Reikia jiems tik nustatyti kontaktą su geležimi, kai jie iš karto ima kovoti dar ir su vėžinėmis ląstelėmis!

Idėja, kad vėžį galima gydyti nanodalelėmis iš geležies, buvo jau išbandyta mokslininkų tris kartus! Ir kiekvieną kartą, šios dalelės slopino auglių augimą pelėse! Be to, tose pelėse, imuninė sistema visada ignoravo auglį.

Kaip tai įmanoma?

Iki šiol mokslininkai turi tik vieną pagrįstą paaiškinimą: ląstelės-makrofagai pirmiausia įsisavina geležies nanodaleles, tada pakeičiamos imuninės sistemos elektrinės ląstelių membranos savybės.

Rezultate, jie pradeda “matyti” tas vėžines ląsteles, kurios ankščiau buvo atpažintos, kaip “savos”, nes jos sėkmingai “užsimaskuoja”.

Bet, kiečiausia yra tai, kad ferumoksitolis jau parduodamas JAV vaistinėse ir nereikia gauti tiems vaistams jokio recepto! Gydytojai ketina tęsti klinikinius tyrimus su vėžiu sergančiais pacientais, tačiau akivaizdu, kad tyrimai užtruks.

ferumoksitol (ferumoxytol)

Farmacijos kompanija “Takeda Pharmaceutical”, Europos rinkoje (ferumoxytol) buvo pardavinėjamas jau 2012 metų antros pusės, su prekiniu pavadinimu (Rienso).

Bet ką daryti, jei, kažkam iš mūsų artimų nėra, to laiko, jūs jau žinote! Tuo labiau, kad prie tokių bandymų, kviečia prisijungti ir išbandyti, pats Heike Daldrup-Link. Galų gale, šis vaistas yra saugus, todėl blogiau nebus!

Jeigu žinote, kaip ir kur įsigyti šių vaistų rašykite komentaruose. Pasidalinkite su lankytojais, jie jums už tai padėkos!

https://paranormal.lt/news/paprastas_vaistas_nuo_vezio_parduodamas_be_recepto_iprastoje_vaistineje/2017-05-14-2903

Komentarai

Reklama