Kaip svogūnas kojinėse gali pakeisti jūsų gyvenimą?


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Įsidėkite į kojines svogūną ir jūs pamiršite apie visas ligas! Pagal kinų mediciną, einant miegoti reikia apsimauti kojines, į kurias įdėtas gabalėlis svogūno. Kad ir koks būtų paprastas šis metodas arba kaip jis juokingai beskambėtų, bet jis paremtas meridianų teorija ir kaip nebūtų keista – jis veikia.

Kinų medicinos žinovai tvirtina, kad ant žmogaus pėdose yra daugybė – apie 7000 nervinių galūnių, kurie, pagal kinų teoriją, tiesiogiai susiję su visais žmogaus vidaus organais. Toliau jie tvirtina, jog tam tikros zonos sudaro meridianus. Meridianai – tai energetinės juostos, kurių yra visame žmogaus kūne.

Jos vidinius organus jungia su tam tikrais taškais. Tai yra itin svarbi kūno dalis, tačiau iškyla viena problema, nes šie meridianai, pasak kinų medicinos specialistų, paprastai neveiklūs, nes pastoviai avime batus ir neatliekame akupunktūros. Todėl šiuos meridianus būtina teisingai stimuliuoti, o tam geriausias būdas – tai „įsižeminti“, stovint basomis ant plikos žemės arba naudoti paprastą svogūną.

Tačiau svarbu naudoti ekologiškus svogūnus – juose nėra pesticidų ir kitų chemikalų. Kenksmingos medžiagos iš paprastų daržovių gali patekti į kraujotakos sistemą ir dar labiau užteršti organizmą.

Supjaustykite svogūną kaip dešrą į griežinėlius, kad juos kaip plokšteles galėtumėte uždėti ant padų. Įsidėkite po griežinėlį į kiekvieną kojinę ir apsimaukite jas taip, kad svogūnas būtų prispaustas prie pado, po ko eikite miegoti. To paties svogūno negalima naudoti kelis kartus, nes jis užsiteršia mikrobais.

Kokia šio metodo nauda?

1. Taip galima išvalyti savo kraują. Tą darbą padarys svogūne esanti fosforo rūgštis.
2. Per naktį visos žalingos bakterijos ir mikrobai bus negailestingai sunaikinti.
3. Kojos daugiau nebeskleis nemalonaus kvapo.
4. Bus gerinamas energijos Či patekimas į pavargusias kepenis.

Įdomu, jog dėti svogūną į kojines pataria ir mūsų liaudies medicinos žinovai, tiesa, ne dėl meridianų valymo, bet kaip priemonę nuo peršalimo. Taip pat senovėje žmonės kambaryje palikdavo supjaustytų svogūnų, kad jie neleistų sklisti įvairioms infekcijoms.

Parengė: Virginija Sambora

Komentarai